Strona główna > Preparaty Ziołowe > ParaProtex (pozbądź się pasożytów)

PARAPROTEX (POZBąDź SIę PASOżYTóW)

Powiększ
       
 
Dostępność:
dostępny od zaraz
Forma:
Tabletki
Pojemność:
100 tabletek
Symbol:
CV0114
Zalecane:
Dla dorosłych
107.00 zł

142.00 zł

Kup w cenie Klubowej o 30% Taniej !!!

PARA PROTEX suplementy diety

DETOX TO GOTOWOŚĆ BOJOWA ! . ..KONIEC Z INWAZJĄ PASOŻYTÓW ...DAJ WYPOWIEDZIEDZENIE NIEPROSZONYM SUBLOKATOROM...

 
        "Inwazja" pasożytów jest bardziej powszechna niż nam się to wydaje - statystycznie 70-80% osób może ulec zakażeniu. Zaczyna się niewinnie - niedomyte owoce i warzywa, niestarannie przygotowane jedzenie (surowe, niedogotowane), picie nie przegotowanej wody, ukochane zwierzątko, którego nie odrobaczamy.
          Kolejnym czynnikiem ryzyka są krajowe i zagraniczne podróże, z których możemy powrócić bogatsi nie tylko o piękne wspomnienia. Warto pamiętać, że nie każde połknięte jajo pasożyta rozwija się w organizmie. Zależy to od wielu czynników, ale głównie od kondycji naszego systemu immunologicznego - tylko sprawne mechanizmy obronne zabezpieczą nas przed inwazją pasożytniczą.

DLACZEGO PASOŻYTY SĄ NIEBEZPIECZNE?

       W ludzkim organizmie może zadomowić się wiele różnych pasożytów, od mikroskopijnych rozmiarów aż po te widoczne gołym okiem. Bez względu na to, z jakim pasożytem mamy do czynienia, jego obecność w naszym organizmie jest zawsze szkodliwa. Całe swoje życie pasożyty żerują na nosicielu, zabierając mu pokarm i zmniejszając jego możliwości rozmnażania się.
     Mogą nawet wywołać u niego chorobę, doprowadzając niekiedy do śmierci. "Intruzi" są trudni do wykrycia, ponieważ ich obecność często przypomina objawy innych chorób.

POWRÓT DO ZDROWIA

Pozbycie się "nieproszonych" gości jest długotrwałym, wymagającym poświęceń i cierpliwości procesem, który polega na:
- zmianie diety pod kątem własnej grupy krwi;
- eliminacji "intruzów";
- oczyszczeniu organizmu z nagromadzonych trucizn i obumarłych pasożytów;
- stworzeniu niekorzystnego dla pasożytów środowiska poprzez wzmocnienie układu pokarmowego i immunologicznego.

NATURALNA ALTERNATYWA

      Obrona przed pasożytami jest stara, jak sama ludzkość. W naszym arsenale, obok najnowocześniejszej broni wytwarzanej metodami genetycznymi, mamy do dyspozycji metody opracowane na podstawie wielowiekowych obserwacji i doświadczeń ludzi z różnych zakątków Ziemi. Należą do nich niektóre rośliny, pochodzące z różnych zakątków świata.

Owoce Rangoon creeper (Quisqualis indica)

 - od dawna wykorzystywane są przez ludność Indii do wytwarzania maści na zmiany skórne wywołane pasożytami. Te słodkie w smaku owoce stymulują działanie śledziony i żołądka. Dojrzałe, prażone pestki są stosowane podczas biegunki czy gorączki.

Komosa piżmowa (Chenopodium ambrosioides)

- roślina o silnych właściwościach przeciwpasożytniczych. W medycynie ludowej często używana w dolegliwościach dróg oddechowych jako środek wykrztuśny.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (Berberis vulgaris)

- posiada silne właściwości przeciwzapalne oraz odkażające - niszczy bakterie powodujące infekcje ran, czerwonkę, cholerę oraz mikroorganizmy wywołujące infekcje układu moczowo-płciowego. Wzmacnia system immunologiczny, pomaga zwalczać stany zapalne stawów. Owoce są powszechnie używane jako środek na niestrawność, w zaburzeniach pracy wątroby oraz w zaparciach.

Mirra (Balsamodendron myrrha)

- korzystnie wpływa na pracę systemu immunologicznego, chroni wątrobę przed toksycznymi substancjami i usprawnia jej funkcje. Jest bogata w wiele składników mineralnych: potas, sód, krzem, cynk i chlor. Chińczycy stosowali ją do produkcji maści przyspieszającej gojenie ran, stanów zapalnych skóry, do łagodzenia dolegliwości menstruacyjnych oraz bólów mięśni. Jest składnikiem past do zębów oraz płynów do płukania ust.

Olej z goździków korzennych (Eugenia caryophyllata)

 - nadaje charakterystyczny smak potrawom. Wykazuje właściwości wiatropędne, przeciwzapalne i lekko znieczulające (stosowany przy bólach zębów). Substancja czynna goździków - eugenol - jest silnym antyoksydantem, niszczącym pasożyty jelitowe, bakterie i grzyby. Wzmacnia system immunologiczny i wykazuje działanie witalizujące organizm.

Ekstrakt z Pau d'Arco (Lapacho)

- posiada silne właściwości antyseptyczne. Hamuje aktywność enzymów, wytwarzanych przez mikroorganizmy - w efekcie zaburza proces wytwarzania niezbędnej im do życia energii. Może pomóc w zwalczaniu stanów zapalnych stawów i różnego rodzaju egzem. Zawiera w znaczących ilościach witaminy A i C, witaminy z grupy B, cynk, selen, żelazo, magnez, mangan.

Czarny orzech (Juglans nigra)

 - zawiera naturalną substancję o silnych właściwościach odkażających i przeciwpasożytniczych. Odnotowano dobre efekty w niektórych chorobach skóry, jak czyraki lub egzemy. Zawarty w nim mangan jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zwłaszcza mózgu.

Składnik aktywny orzecha włoskiego (Juglans regia)

- juglon - odgrywa ważną rolę w ochronie przed pasożytami. Jest pomocny w stanach zapalnych oraz infekcjach przewodu pokarmowego, układu moczowego i oddechowego. Wzmacnia naczynia krwionośne.

Ekstrakt z nasion grejpfruta (Citrus paradisi)

 - skuteczny wobec ponad 800 wirusów i bakterii, blisko 100 rodzajów grzybów i innych licznych pasożytów. To niezwykle antyseptyczna siła, jednocześnie nie niszcząca przyjaznych bakterii jelitowych. Jest często stosowany jako środek konserwujący do żywności i kosmetyków.

Czosnek (Allium sativum)

- znany w lecznictwie ludowym jako środek wspomagający trawienie oraz skuteczny "pogromca" pasożytów.

Skład:

Rangoon Creeper Fruit...150 mg
Nasiona Komosy piżmowej...100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (std. 6% alkaloidów)...50 mg
Żywica balsamowca mirra...50 mg
Olej z goździków korzennych...50 mg
Ekstrakt z kory Pau d'Arco...50 mg
Orzech czarny...37.5mg
Olej z orzecha włoskiego...37.5 mg
Ekstrakt z nasion grapefruita...25 mg
Czosnek...12.5 mg

Dawkowanie : 1-2 tabl. podczas posiłku

opakowanie zawiera 100 tabl.

Kup w cenie Klubowej o 30% Taniej !!!

 

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny !!! Zarówno autorzy, konsultanci, jak i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.

Kontakt :: Strona główna :: Regulamin Sklepu